אמבטיונים

א א מראות מציגה קולקציה חדשה של אמבטיונים מעוצבים מזכוכית במבחר דגמים. האמבטיונים של א א מראות מותאים באופן אישי לכל חלל, בהתאם לגודל ומידה רצויים, סוג הזכוכית, ועובי הזכוכית. עם הצוות המקצועי שלנו, תוכלו לעצב אמבטיון זכוכית בכל מידה והתאמה אישית, בשילוב דלתות הזזה ופרזול איכותי. אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

רכישת אמבטיונים היא פעולה חכמה שתחסוך לכם ברכישת מקלחון. אמבטיון הנו התקן המשמש כאמבטיה, אך ניתן להטמיע בו דלתות זכוכית ואקום או בהברגה ובכך להפוך אותו למקלחון. החיסרון בגישה הזו הוא שזו לא דלת הזזה, משום שלא ניתן לבנות מנגנון הזזה על אמבטיון. היתרון הוא שצמד של 2 דלתות פותר לכם את בעיית המקלחון ויוצר מקלחון בתוך האמבטיון.

סוגי אמבטיונים

אמבטיונים לבנים אליפטיים.

אמבטיונים לבנים מלבניים.

אמבטיונים כהים/בהירים אליפטיים.

אמבטיונים כהים/בהירים מלבניים.

אמבטיוני אקריל.

אמבטיוני אמייל.

עבור כל האמבטיונים הללו ניתן להטמיע זוג דלתות זכוכית אשר הופך אותם למקלחונים ומאפשר לכם לעמוד בתוכם שאתם מתקלחים. ניתן להטמיע בקיר מוצרים נלווים נוספים כמו סבוניות ומדפי אלומיניום לשליפה מהירה של מוצרי רחצה ותמרוקים בהם משתמשים בשעתהֹּ.

ניתנים לחידוש

האמבטיונים ניתנים לחידוש, ולכן אם רכשתם אמבטיונים מאתנו, לא רק שקניתן התקן רחצה מעוצב אלא גם גיבשתם לעצמכם התקן רחצה רווחי, שביום שהוא יתבלה תוכלו בסך הכל למלא אותו בחומר חידוש (אקריל, אמייל וכד') ולקבל שוב אמבטיון כמו חדש.

מוצרים נלווים עבור אמבטיונים

סבוניות, מדפי אלומיניום, דלתות זכוכית עם התזת חול, דלתות זכוכית חלקות, ברזי דוש עם אינטרפוץ פנימי וברזים רגילים למקלחת. את האחרונים ניתן לרכוש רק בחנויות אינסטלציה ולא בחנויות למכירת אמבטיונים מעוצבים, אולם אם הפכתם את האמבטיון למקלחון באמצעות הטמעת קירות זכוכית, מומלץ להטמיע ברזים של מקלחון להשלמת ההכשרה.

מחירי אמבטיונים

מחירי האמבטיונים נקבעים על פי גודלם וחומר הייצור שלהם. אמבטיונים גדולים מחומרי ייצור משובחים יימכרו יקר יותר מאשר אמבטיונים קטנים מחומרי ייצור פשוטים יותר. עוד פרמטר הוא פרמטר העיצוב. אם מדובר במוצר אדריכלי שנעשה בידי טובי האדריכלים, הוא יתומחר יקר יותר מאשר אמבטיון בעל מראה סטנדרטי ופשוט. אמבטיונים מתומחרים גם בהתאם ליכולת החידוש שלהם. רובם ניתנים לחידוש ועל כן מצריכים תוספת מחיר לעומת המיעוט שלא ניתן לחדש ועל כן נמכר בזול. עצה שלנו: הוסיפו לתשלום וקבלו מוצר שניתן לחדשו, ולא מוצר שתצטרכו להיפטר ממנו בעוד מספר שנים כשהוא יגיע לבלאי מקסימלי.

למידע נוסף אך אמבטיונים, ניתן לפנות אלינו!

 

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883