מקלחונים פינתיים

א א מראות מציגה את קולקציית המקלחונים הפינתיים בהתאמה אישית. המקלחונים שלנו מותאמים לחלל חדר האמבט, לפי גודל ומידה, ועיצוב מותאם אישית. במקלחון פינתי ניתן לשלב זכוכית לפי עובי מותאם, עיטורים וחריטות, זכוכית שקופה וחלבית ועוד. מבחר דגמי מקלחונים פינתיים עומד לרשותכם, אתם מוזמנים להתרשם ממבחר הדגמים וליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

 

בבתים רבים מותקנים מקלחונים פינתיים, ולכן זו העת לפרט על המקלחונים הפינתיים שלנו, אשר יסייעו לכם לעצב חדר אמבטיה בצורה מכובדת, יפה ומחמיאה כמעט לדעת כל. מקלחונים פינתיים מחולקים לסוגים שונים אשר יפורטו להלן.

מקלחונים מלבניים

מקלחונים פינתיים בצורת מלבן אשר הזווית הנוצרת בין הקירות שלהם היא 90 מעלות, ממש כמו בצמד הקירות בחדר. המקלחון יהיה מקביל ל- 2 קירות החדר, ויהווה מעין גרסה מוקטנת שלו. ניתן להזמינו עם זכוכית חלקה לחלוטין או על בסיס התזת חול. ניתן להזמינו עם זכוכית שקופה לחלוטין או עם בסיס פיגמנט ממשי המבטל את אלמנט השקיפות המוחלט.

מקלחונים רבע מעגליים

מקלחונים פינתיים בצורת רבע מעגל. הקירות מול הצורה המעגלית של הדלתות הם רדיוסי המעגל. מקלחוני רבע מעגל יתאימו לבתים בהם ידיות הארון ומשקופי הדלתות עגולים. אם יש במקלחת חלון והוא עגול זה מהווה יתרון. מקלחונים רבע מעגליים, בדומה למקלחונים מלבניים, ניתנים להזמנה כשהם שקופים לחלוטין, בצבע, על בסיס זכוכית חלקה או על בסיס התזת חול. 

בחרו בזהירות את הידיות של המקלחונים הפינתיים

המקלחון נמצא בפינה? זה אומר שהוא בולט ונמצא בחזית שלה ולא חצוב בה (כי ניתן לחצוב רק בקיר שלם ולא בפינה), מה שאומר שמדובר באביזר בולט מאד, וזה אומר שלידיות שלו ישנה השפעה מכרעת על עיצוב החדר. לכן, כשאתם בוחרים אותן עשו זאת בזהירות, בחרו אותן כשהן מתאימות לידיות שאר הארונות והמגירות בצורה ורצוי גם בצבע. חשוב לבחור בידיות שלא ישנו את הרכב העיצוב אלא ישמרו אותו קיים על פי מתכונת עיצוב חדר האמבטיה שלכם.

היתרונות של מקלחונים פינתיים

מאפשרים לעצב את קירות האמבטיה הפנימיים. בדרך כלל יכילו נפח גדול עבור המתרחצים בהם. בנוסף, מקלחונים פינתיים מאפשרים פתיחה קלה של הדלתות, לרוב באמצעות הזזה. הזזת דלתות, ולא פתיחתן זה יתרון משמעותי החוסך לכם נפח דלת פתיחה, ממש כמו בארון. לכן, מי שהתקין מקלחון בפינה, מוטב לו לבחור בדלת הזזה על מנת שלא לגרוע מהמקום הפנוי המועט שנותר בחדר הרחצה שלו.

למידע נוסף על מקלחונים פינתיים ניתן לפנות אלינו באמצעות האתר, המייל או ישירות דרך הטלפון!

 

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883