מקלחונים

מקלחונים בהתאמה מושלמת זה א א מראות. צוות א.א. מראות מומחה בעיצוב וייצור של מבחר מקלחונים בהתאמה אישית. במקלחון של א.א. מראות ניתן לשלב פרזול איכותי, ועיצוב לפי טעם אישי המשלב זכוכית שקופה/חלבית, עיטורים, ועובי זכוכית לפי מידה. צוות א א מראות שמח לעמוד לרשותכם בעיצוב ותכנון אישי של מקלחונים במבחר דגמים לבית בהתאמה אישית. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר לפרטים נוספים.

קניית מקלחון חדש היא בדיוק מה שנדרש לכם על מנת לשדרג את חדר האמבטיה שלכם ובגדול! בעבר, עד לפני שנים לא מעטות, הדייר עיצב בסגנון זהה לשל חברו את המקלחון, ולמען האמת – קשה היה להגדיר את זה "עיצוב" משום שהנוסח היה זהה, ממש כפי שנעשה בדירות עמידר ודומותיהן כיום. כיום מרחב האפשרויות להטמעת מקלחונים בבתי לקוח מאד גדול, ואפשרויות העיצוב בהחלט לא ניתנות להסבר במאמר מידע אחד. מה שכן ניתן לומר הוא שעיקר העיצוב מתבטא בדלת, אם כי גם על רצפת המקלחון יש לא מעט מה להרחיב. להלן מספר פריטי מידע על משפחות עיקריות של מקלחונים.

מקלחוני קיר

במקלחונים אלו ישנם רק 2 ממדים מעוצבים: הדלת והרצפה. שאר הממדים חצובים בקיר. לא בכל קיר ניתן לחצוב, אך היכן שכן, זה פתרון מעולה לחיסכון במקום, ומאפשר לכם להתנהל בחדר האמבטיה שלכם כביום רכישת הבית, מבלי שהנפח של המקלחון גורע מהשטח שלכם מקום פנוי.

מקלחונים פינתיים

מקלחונים המוטמעים בפינת החדר. יש להם דלת המקבילה לקיר אחד, דלת המקבילה לקיר השני, רצפה מתחת ומשקוף עליון מעל הדלתות. אם הדלתות הן פתיחה, ולא הזזה, אין משקוף, אך בדלתות הזזה הוא קיים. רוב המקלחונים הפינתיים מתבססים על דלתות הזזה בשל הביקוש של הלקוחות לחיסכון במקום במידת האפשר.

אמבטיונים

אמבטיונים הם הצורה הבסיסית והמקורית, אך באמצעות וילונות מתאימים או קירות זכוכית המטמעים בהברגה לאמבטיה או בוואקום ניתן להפוך אותה למקלחון. אמבטיונים הם התקן הרחצה הנפוץ ביותר משום שהוא חוסך מקום בחדר ומאפשר את 3 סוגי הניקיון: גם רחצת ילדים, גם רחצה רומנטית של בני הזוג וגם רחצת-יחיד כמו במקלחון רגיל. 

מידע נוסף על מקלחונים חדשים

עיצוב המקלחונים הנדרש ביותר הוא על בסיס ייעוץ עם חברת בוטיק המתמחה בתחום. חברה כזו תדע לנתב את המקלחונים שלכם למקסימום ולגרום לכך שהם יביאו את חדר האמבטיה שלכם להיות מעוצב מאד ומחמיא מאד לדעת כמעט כל מי שייכנס אליו. מקלחונים חדשים הם הכלים המרכזיים להפיכת חדר האמבטיה למעוצב ובעל זהות דקורטיבית אחידה המתהווה על פי תכנונכם.

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883