מחירי מקלחונים

כשאתם זקוקים למידע על מחירי מקלחונים, שאלו את עצמכם מי הם הספקים? ספקים שהם גם יצרני המקלחונים מטבע הדברים יספקו לכם את המחיר הטוב ביותר. אם הם גם היצרנים, גם המשווקים וגם המתקינים הרי שאין כאן סיוע של צד שלישי ואין כאן עלויות תובלה מחו"ל ועל כן המחיר הוא הטוב ביותר שתוכלו לקבל. מהו ההבדל בין מחירי הדגמים השונים של מקלחונים?

טיב הזכוכית

זכוכית יכולה להיות מעוצבת עם התזת חול או מבוססת על מראה רגיל של גוף חלק. הזכוכית עם התזת החול תתומחר יקר יותר בשל טיבה המעוצב ויכולתה לשמור על פרטיות המתקלח. מבחינה פיזית מעורב כאן חומר נוסף לזכוכית עצמה, התזת החול, שכרוך בעלות נוספת. מחירי מקלחונים נקבעים על פי סך כל החומרים שמרכיבים אותם והעלות של השימוש בהם. 

טיב השיש

כמובן שטיב השיש הוא שקובע את מחירי המקלחונים. מקלחון משיש בציפוי אמייל או אקריל מוביל את התמחור הממוצע, כשלכיוון היקר יותר מתווספים סוגי שיש נוספים שידועים כעמידים וכדאיים יותר לטווח הארוך, כאלו שבזכותם לא תצטרכו לעשות חידוש מקלחונים ולצבוע או למלא מחדש.

טיב הפרזול

סממן נוסף שמשפיע על מחירי מקלחונים הוא טיב הפרזול או במילים אחרות, הצירים והידיות של המקלחונים. צירים מתקפלים יתומחרו יקר יותר מצירים רגילים של דלת שלמה. ידיות דקורטיביות שנראות שונה ומיוחד יתומחרו יקר יותר מהידיות הרגילות. הפרזול הוא אמנם קטן ברובו אך משפיע רבות על עיצוב המקלחון ולכן מתומחר בהתאם לכתוב בקטלוג מקלחונים. 

מיוחדות העיצוב

מקלחונים עגולים בעלי מראה של רבע מעגל יתומחרו יקר יותר מאשר מקלחונים בעלי מראה רגיל. המחיר של מקלחונים תלוי במידה רבה בעיצוב שלהם, וככל שהוא מיוחד והושקעו בו מאמצים כבירים יותר, המחיר יהיה בהתאם.

מקלחונים של א.א מראות – עיצוב, ייעוץ והתקנה

א.א מראות הנה חברת בוטיק להטמעת מקלחונים בבתי לקוח. החברה גם מעצבת מקלחונים, גם מייעצת ללקוח אודות הדגמים שיתאימו לביתו, וגם מתקינה אותם בנקודה הרצויה בחדר האמבטיה. החברה עובדת על פי מתווה רצון הלקוח ומספקת לו מתוך קטלוג מקלחונים את המקלחון שהוא הזמין למעט במקרים מיוחדים בהם ההוא לא מתאים פיזית. אז, מוצע דגם אחר של מקלחון שיתאים לשביעות רצונו של הלקוח. בואו להתחדש במקלחונים ברמה אחרת מבין א.א מראות!

 

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883