כל מה שחשוב לדעת לפני שרוכשים מקלחון אמבטיה

מקלחון האמבטיה הוא אחד הפריטים החשובים שיהיו לכם בחדר הרחצה. זהו המקום אליו תיכנסו מאושרים ותצאו עוד יותר מאושרים, וזה יקרה רק אם התא מעוצב, יפה ומשתלב הכי טוב שאפשר עם מראה חדר האמבטיה. כאן תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש על מקלחונים, מידע אשר באמצעותו תוכלו לבחור אותם בקלות ולהזמין התקנה בהתאם.

פרספקטיבה – המדד החשוב ביותר בבחירת מקלחונים

מקלחונים מגיעים בכל מיני צורות וממדים, אבל לפני שנגשים לעצב את המקלחון יש לדון בממד שלו. מדוע זה חשוב? לא רק מטעמי מדידות. את המדידות צוות חברת המקלחונים עושה. האחריות שלכם בתור צרכנים היא לוודא שאם החלטתם לרכוש מקלחון הוא יתאים בזווית העין לממד הוויזואלי של החדר. במילים אחרות, הוא לא צריך להיראות גדול מדי ולמקד אליו את כל הפוקוס בחדר (על חשבון ארונות, אמבטיות ורכיבים מרכזיים אחרים) ומנגד הוא לא צריך להיות קטן מדי עד כדי היותו מחוסר השפעה על העיצוב. אם אתם יודעים שהחדרים שלכם קיצוניים בגודלם, כלומר מאד גדולים או מאד קטנים, יש לנו מקלחונים בדיוק בשביל מקרים כאלו. בחדר אמבטיה בגודל של אולם מומלץ להציב את הדגם "מקלחון רחב" הכולל דלת זכוכית רחבה עם ידית נחושת עגולה ובחדר קטן מומלץ להטמיע את הדגם "מקלחון צר" עם דלת זכוכית צרה וידית כסופה רחבה. בחדר שהגודל שלו באמצע ניתן להטמיע המון סוגים של מקלחונים, למשל דגם "בייסיק".

עיצוב גוונים במקלחון – נושא חשוב ואקוטי

כידוע, בתחום כמו חדרי אמבטיה ניתן לאפיין 2 סוגי עיצוב: לבן, על טהרת המודרניזם או כהה (בדרך כלל חום) שמדמה עץ, ששייך למרחב העיצובים הקלאסי של העבר. במקרה הראשון ישנם לא מעט מקלחונים שניתן להטמיע, שכן רובם מבוססים על דלת הזכוכית השקופה וקירות שיש בהירים. במקרה השני אנו ממליצים להטמיע מקלחון אדום, כזה שיש  לו קירות אדומים. הצבע מתמזג מעולה עם החום ומהווה המשך ישיר שלו מבחינה דקורטיבית.

עיצוב הצורה של המקלחון – נושא חשוב ואקוטי

צורת המקלחון יכולה להיות עגולה או מרובעת. אם אתם מתרשמים שעיקר העיצוב בחדר האמבטיה מרובע, מבוסס על דלתות ארון עם קדקודים בולטים וידיות מרובעות, הכי בטוח יהיה להטמיע מקלחון מרובע. אם אתם נוכחים לראות שיש לא מעט עיצובים עגולים בחדר, וביניהם ידיות פרזול ומשקופים עגולים, מומלץ להציב מקלחונים עגולים פינתיים.

א.א מראות – החזון שלכם הוא הייעוד שלנו

בחברת א.א מראות תוכלו להיחשף למגוון רחב של מקלחונים מעוצבים. עיצוב מקלחונים מזכוכית הוא משימה בפני עצמה. אנו סייענו להמון לקוחות לגבש את התבנית הדקורטיבית המושלמת למקלחונים בחדרי האמבטיה שלהם. עם מקלחון מקביל לקיר או מקלחון פינתי, מקלחון מלבני או עגול – חדר האמבטיה שלכם ייראה אחרת. פנו אל א.א מראות למידע נוסף!

 

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883