מקלחונים מודפסים

מקלחונים מודפסים הם מקלחונים אשר על דלת הזכוכית שלהם מודפס דיוקן או מודפסת גרפיקה או שהפלטה של הדלת צבועה בצבע יקר מראה ומעוצב למשעי. בחירת המקלחונים המעוצבים הללו מחייבת ייעוץ מעצב פנים איכותי על מנת שבחירה מוצלחת וללא חרטות תיעשה, תוך שאתם יודעים שנעזרתם בכל אמות המידה המקצועיות ביותר לאיתור המקלחון הנדרש עבור חדר הרחצה שלכם.

הזמינו מעצב מטעם חנות המשווקת מראות ומקלחונים

המעצב יבחן את עיצוב ביתכם, ויספק מידע על מקלחונים שעשויים להתאים לחדר הרחצה שלכם. הוא יכלול רק דגמים אשר סימטריים למידות הפנויות, אשר ישמרו על מקום בחדר, וגם לא יגרמו לחוסר סימטריה עיצובית מגושמת. הוא גם יקפיד על התאמה עיצובית של המקלחון לחדר האמבטיה: רק מקלחונים מעוצבים המתאימים לעיצוב הקיים בחדר יהיו אלו שבהם יהיה יומלץ לכם למקד את מחשבותיכם.

בחרו את המקלחון הנדרש לביתכם

חשוב שהבחירה תתבצע באופן נקי, וללא עכבות, ללא לחץ ותוך ידיעה ברורה שאותם מקלחונים מודפסים שכל אחד מכם בחר בנפקד הם המקלחונים המתאימים לחדרי הרחצה שלכם. בחירה כזו תסדר לכם מקלחונים איכותיים, בלתי מתפשרים בעיצוב ובפונקציונליות, ולא יגרמו לכם לחרטות על הקנייה בשום מצב.

מקלחונים מודפסים

הזמינו התקנה עבור מקלחונים מודפסים

חשוב להסתמך על התקנה מבחוץ ולא לנסות לחבר בעצמכם את המקלחון לצנרת הביתית ובכלל - להתקין אותו לבד. הדבר דורש ידע רב על סתימת אריחי שיש ומניעת היווצרות נזילות בו, וכן ידע כיצד לחברת את הצנרת החדשה למערכת המים שלכם. את זה יש להפקיד רק בידי מקצוען מטעם חנויות בהן מוכרים מקלחונים מודפסים.

סוגי הדפסות על מקלחונים

1. צביעת הזכוכית במספר צבעים וטכניקות.

2. הטבעת דיוקן על הזכוכית.

3. הטבעת גרפיקה ממוחשבת על הזכוכית.

4.  ציפויי הגנה לכל דלת מעוצבת!

א.א מראות - מקלחונים מודפסים בעיצוב אישי

אנו ב- א.א מראות נעצב עבורך מקלחונים מודפסים אשר יישלחו לביתך בליווי התקנה. אנו נקפיד על עיצוב הפלטות והפרזול/מעטפת כאחד כך שהמקלחון ייצג אותך בכבוד בחדר ויספק אור יקרות לנעשה בתוכו. המקלחון גם יהיה נוח מכל היבט שהוא הודות לחומרי הייצור המיוחדים שלנו!

צרו קשר עם א.א מראות לכל הפרטים על מקלחונים מודפסים!

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883