מקלחונים חזיתיים בעיצוב קלאסי

כיום ניתן למצוא בבתים רבים מקלחונים חזיתיים, הלא הם מקלחונים שנדרש קיר אחד בודד להטמעתם, בניגוד למצב כפי שמקובל בדרך כלל – בו 2 קירות בעלי פאה משותפת נדרשים לצורך כך. המקלחון החזיתי מביא את חדר האמבטיה לשיא שלו, כשהדלת הכי יפה בחדר, דלת המקלחון, בולטת ממרכזו ולא דחוקה לפינה. אם גם אתם מעוניינים ללמוד כיצד מעצבים חדר אמבטיה עם מקלחון חזיתי, קראו את השורות הבאות.

מקלחון חזיתי יש לבחור בדיוק כמו דלת הכניסה לאמבטיה

 את הדלת הכניסה, יש לבחור בהתאם לעצוב הקירות, עיצוב החלונות ועיצוב כל רכיב קבוע אחר בחדר, לא לחרוג ממראהו הפנימי של החדר, ולהתבסס על דלת דו שכבתית, אם החלק הפנימי של חדר האמבטיה שונה מהחדר הסמוך לו מבחינה דקורטיבית. כך בדיוק יש לבחור את המקלחון החזיתי שלכם. אם הבחנתם במקלחון יפה, ובעל מידות מתאימות למה שמדדתם, עצרו ושאלו את עצמכם האם יש זיקה בין מה שאתם רואים בתוך המקלחון לבין מה שאתם רואים בחדר האמבטיה שלכם. במידה ואין זיקה, חקרו את הדלת, ודאו שהיא דו שכבתית, כאשר כל שכבה צבועה בצבע אחר, והצבע החיצוני מתאים לעיצוב חדר האמבטיה הביתי שלכם.
 
מקלחונים חזיתיים בעיצוב קלאסי
 

חומרי הייצור של המקלחון

 בעיצוב קלאסי ניתן לבחור מקלחות מגרניט פורצלן חום, ויש אפילו מקלחות שהן כמו הוט טאב, עשויות מעץ מיוחד המיועד לטבילת מים. חומרי ייצור כאלו מרכיבים בדרך כלל מקלחונים חזיתיים בעיצוב קלאסי. הם יספקו כל מה שצריך למקלחון מבחינה דקורטיבית, וגם מבחינה פונקציונלית: הם לא יישברו או ייסדקו, ואם אינכם בטוחים בכך, ניתן לקרוא מה כתוב בתעודת האחריות, לכמה זמן היא תקפה ומפני אלו נזקים היא מכסה. בעידן הצריכה, אף אחד לא יתחייב לאי קיומו של נזק אם הוא לא יהיה בטוח ב- 100% שהוא לא יקרה.

התקנת המקלחון

 התקנת המקלחון יכולה להיעשות אך ורק בידי עובד מוסמך מטעם חנות המקלחונים. מומלץ להיפגש עמו ביום נוח בו אינכם עובדים, או עובדים משרה חלקית, על מנת להקדיש ממיטב זמנכם לתהליכי הטמעת המקלחון, כולל להיות נוכחים בבדיקה של ההתקנה בסיום, למניעת תקלות-פתאום.
 
פנו אלינו למידע נוסף על מקלחונים חזיתיים בעיצוב קלאסי!

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883