מקלחוני הזזה

מקלחוני הזזה חוסכים מקום ניכר בחדר האמבטיה, שעה שהדלתות מוגפות ולא נפתחות לתוך חדר הרחצה. מקלחוני הזזה מעוצבים בשלל צורות ובשלל מודלים: עגולים, מרובעים, דלת דו ממדית או חד ממדית. כמו כן, המקלחונים יכולים להיות מעוצבים בפינת החדר או בנקודה כלשהי בתוך הקיר. מקלחוני הזזה ניתנים לעיצוב בשלל דרכים של הפאנל הקדמי: שקוף, חלק, עם ויטראז'ים, בפורמט מראה, וכד'. תלוי כיצד בוחרים את הזכוכית וכיצד מעצבים אותה. כך או כך, מקלחוני הזזה מומלץ לבחור כדלקמן.
 
אפיון צורת המקלחון
 
עליכם לקבוע האם המקלחון יכיל דלת עגולה או מרובעת. אם המקלחון יוצב בפינה הרי שהבחירה היא בין רבע מעגל לבין מלבן/ריבוע שיהווה את יחידת המקלחון שלכם. אם מדובר על הצבת מקלחון בנקודה מקרית בתוך הקיר, ולא בפינה, הברירה היא בין חצי מגעל, מלבן עם דלתות עגולות, או מלבן/ריבוע מלאים, עם דלתות ישרות.
 
אפיון עיצוב המקלחון
 
עיצוב המקלחון הוא שילוב הצבעים בפרזול ובדלת המקלחון. מדובר על השארת דגלת הזכוכית כדלת שקופה, הוא התקנת התזת חול עליה. האם מדובר בדלת שהיא בכלל צבעונית או שמא בדלת חד גונית? האם זו דלת עם השתקפות או דלת מט? האם מדובר בדלת מראה? חשוב לאפיין כיצד בדיוק ייראו הדלתות של מקלחוני הזזה שלכם.
 
מקלחוני הזזה
 
לפני בחירת הרכיבים, חשוב להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים
 
ייעוץ כזה יסייע לכם לאפיין כיצד ייראו מקלחוני הזזה שלכם כך שהם גם יהיו משובחים וגם ישתלבו מעולה עם תכולת החדר. לקוחות חפוזים נוהגים לקנות מקלחוני הזזה שנראים להם יפים אך לא בהכרח מתאימים לחדר. כשאתם מתייעצים עם יועץ עיצובי אתם יודעים שאתם סוללים לעצמכם את הדרך למקלחון מעוצב עם 0% לטעות בבחירת מוצר המקלחת שלכם מההיבט הדקורטיבי.

התקנת המקלחונים
 
התקנת המקלחונים מתבצעת על ידי המומחים של א.א מראות, חברת בוטיק לשיווק מקלחונים עם זכוכית. צוות ההתקנה יורכב ממאפיינים, מתקיני פרזול וזגגי זכוכית, אשר יספקו לכם מקלחוני הזזה כפי שתוכננו עבורכם בחנות. בסיום - ייבדקו המקלחונים ויתבצעו בהם תיקונים אחרונים לפני גמר המשימה.
 
צרו קשר עם א.א מראות למידע נוסף על מקלחוני הזזה להתקנה בחדרי אמבטיה בגדלים שונים!

 

מקלחונים | מקלחונים פינתיים | אמבטיוניםחיפוי זכוכית למטבח | זכוכית מודפסת |קטלוג 2024אודות | מידע ומאמרים צור קשר | הצהרת נגישות | הסדרי נגישות בסניפים

א א מראות, אולם תצוגה: רוז'נסקי 2, ראשון לציון, מפעל: צלע ההר 31 מודיעין, טל: 03-9618883